Kuszą Cię zyski z inwestycji w sztukę, ale nie masz fortuny na stworzenie własnej kolekcji? Teraz jest alternatywna ścieżka wejścia na rynek sztuki i nowy sposób inwestowania w dzieła sztuki niskich kwot

Przedstawiam Ci galerię MAXFIVE.ART. Galerię, która zrobi z Ciebie Kolekcjonera i Mecenasa sztuki za 50PLN.

Jak? Zacznijmy od początku. 

Oryginalne dzieło sztuki kosztuje od kilkuset złotych do kilku, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych i więcej. Ceny dzieł sztuki są bardzo różne. Za ten sam kawałek płótna pokrytego farbą możesz zapłacić prawie nic, albo zapłacić fortunę. 

Dlaczego tak jest? No oczywiście dlatego, że to Twórca nadaje dziełom wartość, swoim procesem tworzenia, swoim życiem i wszystkim, co mu towarzyszy. Twórca przedstawia światu swoje dzieła, a świat odpowiada, reaguje i koryguje wartość Twórcy. Gdzieś pośrodku jest rynek sztuki, który to wszystko opisuje w liczbach i w pieniądzu. W całej tej układance jeden element jest niezwykle ważny – Twój portfel.

Albo Twoja zapomniana zimowa kurtka.

MAXFIVE.ART na nowo definiuje pojęcie „inwestycji w sztukę„.

Sprawdź, czy gdzieś w kieszeni zimowej kurtki nie zawieruszył Ci się banknot 50PLN

Jeżeli Twój portfel nie jest na tyle zasobny, aby pozwolić Ci wejść na rynek sztuki, sprawdź, czy gdzieś w kieszeni zimowej kurtki nie zawieruszył Ci się banknot 50PLN. 

Jeżeli na Twoim koncie jest milion lub więcej milionów, zapytaj doradcę lub sprawdź, na ile w Twoich arkuszach kalkulacyjnych, inwestycja 50zł w sztukę, w wirtualną qartę kolekcjonerską, wygląda sensownie.

Już spieszę z dalszymi danymi i odpowiedzią na pytanie jak zarobić 5% wartości dzieła sztuki, inwestując tylko 50zł.

Gdy w zimowej kurtce znajdziesz banknot 50PLN

5% wartości oryginalnego dzieła sztuki zarobisz wtedy, gdy zachęcisz kogoś do zakupu tego dzieła w galerii MAXFIVE.ART. 

Ale nie wystarczy, że powiesz “wejdź tam na stronę i kup dzieło”. 

Najpierw musisz dołączyć do Klubu Kolekcjonerów i Mecenasów MAXFIVE.ART i zdobyć unikatowy link Mecenasa. 

Jak to zrobić? 

Za 50zł, zrobisz to, gdy zamówisz qartę kolekcjonerską.

Jak zdobyć unikatowy link Mecenasa za 50zł?

Wystarczy, że wybierzesz dowolną qartę kolekcjonerską z dziełem artysty i zamówisz ją online na naszej stronie za 50PLN. (lub mniej korzystając ze znanego Ci kodu kuponu) 

Po dokonaniu płatności online, tworzymy dla Ciebie konto na stronie https://maxfive.pl oraz Twój unikatowy link Mecenasa, który znajdziesz w panelu na stronie “Moje konto”.

Skopiuj Twój link Mecenasa i wyślij do znajomych SMS’em, mailem, na Whatsapp, Messenger itp. 

Za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu na stronie https://maxfive.pl po kliknięciu w Twój link Mecenasa, otrzymasz nagrodę o wartości 5% zamówienia. 

Jeżeli Twój znajomy zamówił obraz za 10.000zł, na stronie “Moje Konto” w sekcji “Zarobki” zobaczysz pozycję 500zł (5% z 10.000zł). 

Jak jeszcze możesz zarobić 5%? Oto lista 5 pomysłów.

  1. Udostępniaj swój link Mecenasa na tablicy Facebook, w grupach w których bierzesz udział, na Twojej stronie Facebook. 
  2. Jeżeli prowadzisz firmę i stronę firmową na FB, pochwal się, że Twoja marka jest Mecenasem sztuki. To będzie dobrze wyglądać. I faktycznie jest dobre, bo promujesz sztukę i kulturę.
  3. Prowadzisz bloga? Albo jesteś szefem Onetu? Wrzuć na blogu albo portalu reklamę z Twoim unikatowym linkiem Mecenasa. Twoi czytelnicy mogą złapać bakcyla na kolekcjonowanie dzieł sztuki. Zarobisz 5% za każdym razem, gdy ktoś kupi sztukę po kliknięciu w Twój link Mecenasa. 
  4. Masz dużo followersów na Instagram? Razem z nami promuj sztukę, artystów i ich twórczość. Udostępniaj nasze posty i relacje, a Twój link Mecenasa wrzuć w opisie bio. 
  5. Pokazuj Twoją qartę kolekcjonerską przy każdej okazji na Twoim smartfonie. Gdziekolwiek jesteś wyciągnij telefon i pokaż swoją mini-kolekcję. Na qarcie kolekcjonerskiej jest kod QR z Twoim unikatowym linkiem Mecenasa. Za każdym razem, gdy ktoś zeskanuje kod QR na Twojej qarcie i kupi dzieło w MAXFIVE.ART, otrzymasz 5% wartości dzieła.

Wiesz już, w jaki sposób umożliwiamy Ci zarabianie 5% prowizji na promocji sztuki. Znasz kilka pomysłów i przykładów działania. Możesz zarabiać kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś. 

Jesteś Mecenasem sztuki

Czy wciąż jeszcze nie ?

Zapraszam do przeglądu artystów oraz qart kolekcjonerskich w standardowej cenie 50PLN lub taniej ze znanym Ci kodem kuponu.

Dobrego dnia! Arrrt!

Piratzky

Pin It on Pinterest

Promuj młodą sztukę razem z MAXFIVE.ART