Chcemy, aby każdy mógł “dotknąć” prawdziwej sztuki i poczuć się kolekcjonerem, poczuć ten “klimat” kolekcjonowania sztuki. Teraz jest to już możliwe. Przedstawiamy MAXFIVE.ART – galerię, która zmienia rynek sztuki. Jak? Z nami każdy może być Kolekcjonerem i Mecenasem sztuki.

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o … wiesz.

A jednak na rynku sztuki chodzi nie tylko o pieniądze, ale też o „uczucia”. Badania wykazują, że inwestowanie w sztukę to w 95% serce, a 61% chęć zysku. Uczucia są więc ważniejsze niż pieniądze.

Zastanów się na chwilę. Jeżeli Twój wybór dzieła sztuki będzie odpowiadał Twojemu sercu to … (zastanów się i opisz swoje uczucia). 

Jeżeli po prostu kuszą Cię zyski, sprawdź od razu jak zarobić 5% wartości dzieła sztuki, inwestując tylko 50zł. Warto!

Gdy stworzysz swoją kolekcję sztuki, szansa na to, że jej wartość wzrośnie, jest całkiem duża (porównując historyczne dane dotyczące inwestycji w sztukę z innymi formami inwestowania).

Dlaczego tak jest? Między innymi dlatego, że sztuka charakteryzuje się unikalnością, ograniczoną podażą, limitowanym dostępem. To między innymi kształtuje jej wartość.

Żeby dostrzegać i znajdować tą wartość trzeba się uczyć. Ucz się. Całe życie się ucz.

Jako jedną z lekcji, polecam Ci artykuł “Inwestycja w dzieła sztuki to w 95% serce, a 61% chęć zysku”. W artykule znajdziesz krótkie podsumowanie z lektury najnowszych raportów, które opisują rynek sztuki w internecie.

Dużą wartość ma to, czego jest bardzo dużo i to, czego jest bardzo mało.

Arrrt!
limitowane reprodukcje obrazów mają unikatową wartość

Dwa rynki zawsze będą miały dużą wartość:

  1. Rynek śmieci, bo śmieci jest bardzo dużo.
  2. Rynek sztuki, bo dobrej sztuki jest bardzo mało.

Śmieci swoje minimalizuję i segreguję, te nie swoje zbieram czasem z ziemi i wyrzucam do kosza. Nawet dość często to robię ku zdziwieniu osób wokół. O śmieciach też piszę. Robię to, bo to ma ogromną wartość. 

A sztuka? Dobra sztuka ma ogromną wartość, bo jest jej bardzo mało. Dlatego w sztukę inwestuję… dając Tobie dostęp do sztuki. Dostęp do świeżej twórczości, do świeżych, mocnych artystów, dostęp do mocnych dzieł. Ale dostęp limitowany. 

Dlaczego? 

Dlaczego tylko 5 osób może kupić reprodukcję obrazu w MAXFIVE.ART? 

Dlatego, że sztuka zawsze jest unikatowa. Dzieło jest zawsze tylko jedno. Jego wtórne egzemplarze to już tylko reprodukcje.

Tylko, albo AŻ reprodukcje. 

Arrrt!

W MAXFIVE.ART wierzymy, że reprodukcje dzieł niosą ze sobą cząstkę wartości oryginalnego dzieła i odrobinę ducha twórcy. Szanujemy każdą cząstkę, każdy ślad, fizyczny, a nawet cyfrowy ślad dzieła sztuki i pielęgnujemy jego wartość. 

Jeżeli wartość dzieła podzielimy na cząstki, to im mniej będzie tych cząstek, tym większą wartość będzie miała każda z nich. Logiczne.

Dlatego właśnie tworzymy unikatowe, limitowane edycje reprodukcji obrazów na papierze, podpisane przez artystów oraz przez pracowników galerii. 

Chcemy, aby każdy egzemplarz z Twojej kolekcji sprawiał Ci jak największą radość i satysfakcję z posiadania czegoś unikatowego.

Chcemy, aby reprodukcja dzieła nie była tylko obrazem na Twojej ścianie, ale też prawdziwą inwestycją i… powodem do rozmów.

Arrrt!

Edycje maks. 5 egzemplarzy podpisanych przez artystów rozpoczynamy zawsze od aukcji 1 z 5 reprodukcji. Kolejne 4 egzemplarze podpisane przez artystę, oferujemy w cenie, jaką zakończyła się aukcja.

Edycje maks. 50 egzemplarzy podpisanych przez pracownika MAXFIVE.ART dostępne są za 500zł (bezpłatna wysyłka).

Tworzymy limitowane edycje reprodukcji dlatego, że kolekcjonowanie sztuki, a nawet zwykły zakup obrazu do salonu, czy do biura, musi mieć ten “klimat”. 

Arrrt!

Poczuj klimat kolekcjonowania sztuki. Sprawdź limitowane reprodukcje obrazów na papierze.

Dobrego dnia! Arrrt!

Piratzky

Pin It on Pinterest

Promuj młodą sztukę razem z MAXFIVE.ART